Warning: A non-numeric value encountered in /home/guntalap/public_html/wp-content/themes/rebecca/lib/php/main.php on line 898

Sveiciens! Liels prieks, ka esi ielūkojies manā mājas lapā!
Es sevi pozicionēju kā kāzu un ģimenes fotogrāfi. Vislabprātāk fotografēju kāzas, bet, ja laiks atļaus, tad varam sarunāt punča vai ģimenes fotosesiju.
Kāzas es fotografēju kopš 2010.gada, kad draugi pierunāja fotografēt viņu kāzas. Par spīti sākuma lielajam izbīlim, viss izdevās lieliski un es iemīlējos kāzu fotogrāfijā.

Katram cilvēkam un katram pārim ir sava sajūta, kādās noskaņās vēlas pavadīt savu kāzu dienu. Vienam tā būs traka ballīte ar kaudzi draugiem, citam – intīma diena tikai pašu tuvāko cilvēku lokā. Un visi varianti par “savu dienu” ir pareizi, jo tie ir “tavi”. Un tieši tāpēc es no sirds visiem iesaku ieklausīties sevī (un nevis tantēs vai kaimiņos) un plānot savu kāzu dienu tieši tā, kā gribas pašiem. Protams, ir dažas lietas, no kurām kāzās nav iespējams izvairīties, bet pilnīgi visu var pieskaņot katrai gaumei.

Mums noteikti saskanēs, ja Jūsu gaumē būs nepiespiestas, ne ļoti pozētas un dzīvas fotogrāfijas. Garas fotosesijas var sarīkot jebkurā dienā, bet man šķiet, ka kāzu dienai būtu jābūt stāstam par līgavu un līgavaini, par radiem un draugiem, smaidiem un smiekliem, laimes vēlējumiem un lieliski pavadītu laiku. Protams, pavisam bez fotosesijas nevar, bet arī man pašai pēc savām kazām vismīļākās fotogrāfijas ir ar ģimeni, radiem un draugiem, kur noķertas īstās emocijas un tā brīža sajūta.

Ja Jums šķiet, ka domājam līdzīgi, tad droši spiežam uz sadaļu “KONTAKTI” un sūtiet man ziņu 🙂